STYRET

Navn Telefon E-post
Leder Jan Erik Furunes 98158189
janfur83@gmail.com
Nestleder (fungerende leder)
Sekretær
Trenerkontakt
Styremedl./web Cathrine Furunes 452 06 029 catfur86@gmail.com
Styremedl./material Svein Vassli 906 41 701 svein.vassli@getmail.com
Styremedlem Kristian Byberg 928 07 640 kristian.byberg@getmail.com
Styremedlem Erlend Vold 412 07 176 erlendvold@hotmail.com
Sportslig leder Lene Rønning 98829487

ANDRE VERV/KONTAKTPERSONER

Andre verv Navn Telefon E-post
Økonomi/regnskap Katarina Sederholm Hoff 957 53 304 katarina.hoff@ntebb.no
FIKSansvarlig Lene Rønning 98829487 lene.vikan@hotmail.com
Trenerkoord, allidrett Siv Merete Sagen 952 02 061 ssag@danskebank.no
Dommerkontakt Frode Andersen 917 07 333 frode.andersen@ntebb.no
Baneansvarlig Morten Johansen 915 77 028 morten.johansen@moller.no
Leder banekomitè Steffen Hjortshøj 926 51 705 steffen_hjortshoej@hotmail.com
Ansvarlig bygg Roger Alstad 913 23 534 roger.alstad@gmail.com
Utleie klubbhus Jan Erik Furunes  981 58 189 janfur83@gmail.com
Teknisk Håkon Faanes 988 66 067 hakon.faanes@getmail.com
Hoopit-ansvarlig Cathrine Furunes 45206029 catfur86@gmail.com

Det var en gang… i 1978…

… da det aller første styret i Tangmoen IL ble satt. Geir Aage Mogren ble leder da ni unge menn hadde stiftelsesmøte i stua til hans foreldre i Sjøgata 5, den 10. mai i 1978Lite ante vel de litt fotballinteresserte gutta som møtte på klubbens første møte om hva de hadde satt i gang.

Foran fra venstre: Bjørn Andersen, Gunnar Haugan, Ole Jørgen Haugan (sekretær) og Frode Molde. Bak fra venstre: Kenneth Vold, Torbjørn Thyholt, Gunnar Alstad (kasserer), Tore Mæhla og Geir Aage Mogren (leder)