Alle Tangmoen IL’s hjemmekamper høstsesongen 2020

Dato Dag Tid Hjemmelag Resultat Bortelag Bane Turnering
03.08.2020 mandag 17.30 Tangmoen Astor 2 Tangmoen kunstgress Del B Nye OBOS-cup G13 9er – pulje 9
03.08.2020 mandag 19.00 Tangmoen Stjørdals-Blink Tangmoen kunstgress Nye OBOS-cup G14 11er – pulje 6
04.08.2020 tirsdag 20.00 Tangmoen Lånke Tangmoen kunstgress Nye OBOS-cup G16 – pulje 5
10.08.2020 mandag 20.00 Tangmoen Ekne Tangmoen kunstgress 6.div. menn avd. 02
12.08.2020 onsdag 18.00 Tangmoen Skogn Tangmoen kunstgress Del A Nye OBOS-cup J14 9er – pulje 5
17.08.2020 mandag 18.30 Tangmoen Remyra Tangmoen kunstgress Del A BDO-serien G13 9er 2.div avd. 03
17.08.2020 mandag 20.00 Tangmoen Lånke Tangmoen kunstgress 4. div. kvinner avd. 01
18.08.2020 tirsdag 18.30 Tangmoen Malvik Tangmoen kunstgress Del A1 TrønderEnergi-serien J11 7er avd 03
18.08.2020 tirsdag 20.00 Tangmoen 2 Kvam 2/Beitstad 2 7er Tangmoen kunstgress Del A BDO-serien G19 2.div avd. 02
23.08.2020 søndag 14.00 Tangmoen Remyra Tangmoen kunstgress 4. div. kvinner avd. 01
24.08.2020 mandag 18.30 Tangmoen Fram Tangmoen kunstgress Del A1 TrønderEnergi-serien G10 7er avd 06
24.08.2020 mandag 20.00 Tangmoen Remyra Tangmoen kunstgress 6.div. menn avd. 02
25.08.2020 tirsdag 18.30 Tangmoen 2 Lånke 2 Tangmoen kunstgress Del A1 BDO-serien G13 7er avd. 01
25.08.2020 tirsdag 20.00 Tangmoen Nessegutten 2 Tangmoen kunstgress BDO-serien G16 3.div avd. 02
27.08.2020 torsdag 18.30 Tangmoen Verdal Tangmoen kunstgress Del B TrønderEnergi-serien G12 9er avd 03
27.08.2020 torsdag 18.30 Tangmoen Selbu Tangmoen kunstgress Del A TrønderEnergi-serien J12 9er avd 02
29.08.2020 lørdag 12.00 Tangmoen Strindheim Tangmoen kunstgress BDO-serien G14 11er 2.div avd. 02
29.08.2020 lørdag 14.00 Tangmoen Egge Tangmoen kunstgress BDO-serien J14 11er 2.div.
31.08.2020 mandag 18.30 Tangmoen Skogn Tangmoen kunstgress Del A BDO-serien G13 9er 2.div avd. 03
01.09.2020 tirsdag 18.30 Tangmoen Lånke Tangmoen kunstgress Del B1 TrønderEnergi-serien J11 7er avd 03
01.09.2020 tirsdag 18.30 Tangmoen 2 Selbu Tangmoen kunstgress Del A1 BDO-serien G13 7er avd. 01
01.09.2020 tirsdag 20.00 Tangmoen 2 Neset Tangmoen kunstgress BDO-serien G19 2.div avd. 02
03.09.2020 torsdag 20.00 Tangmoen Ranheim 2 Tangmoen kunstgress 4. div. kvinner avd. 01
05.09.2020 lørdag 12.00 Tangmoen Byåsen 2 Tangmoen kunstgress BDO-serien G14 11er 2.div avd. 02
08.09.2020 tirsdag 18.30 Tangmoen 2 Neset 2 Tangmoen kunstgress Del A1 BDO-serien G13 7er avd. 01
08.09.2020 tirsdag 20.00 Tangmoen Neset 2 7er Tangmoen kunstgress Del A BDO-serien G16 3.div avd. 02
10.09.2020 torsdag 18.30 Tangmoen Sverre 2 Tangmoen kunstgress Del B TrønderEnergi-serien G12 9er avd 03
10.09.2020 torsdag 18.30 Tangmoen Hommelvik Tangmoen kunstgress Del A TrønderEnergi-serien J12 9er avd 02
10.09.2020 torsdag 20.00 Tangmoen 2 Hegra Tangmoen kunstgress BDO-serien G19 2.div avd. 02
14.09.2020 mandag 18.30 Tangmoen Hommelvik Tangmoen kunstgress Del A BDO-serien G13 9er 2.div avd. 03
14.09.2020 mandag 18.30 Tangmoen Remyra Tangmoen kunstgress Del B1 TrønderEnergi-serien G10 7er avd 06
14.09.2020 mandag 20.00 Tangmoen Aasguten Tangmoen kunstgress 6.div. menn avd. 02
15.09.2020 tirsdag 18.30 Tangmoen 2 Remyra 2 Tangmoen kunstgress Del A1 BDO-serien G13 7er avd. 01
15.09.2020 tirsdag 18.30 Tangmoen Stjørdals-Blink Tangmoen kunstgress Del B1 TrønderEnergi-serien J11 7er avd 03
17.09.2020 torsdag 20.00 Tangmoen Verdal Tangmoen kunstgress 4. div. kvinner avd. 01
19.09.2020 lørdag 12.00 Tangmoen Astor Tangmoen kunstgress BDO-serien G14 11er 2.div avd. 02
19.09.2020 lørdag 14.00 Tangmoen Byafossen/Steinkjer Tangmoen kunstgress BDO-serien J14 11er 2.div.
21.09.2020 mandag 18.30 Tangmoen Charlottenlund 2 Tangmoen kunstgress Del A BDO-serien G13 9er 2.div avd. 03
22.09.2020 tirsdag 18.30 Tangmoen Remyra Tangmoen kunstgress Del A TrønderEnergi-serien G12 9er avd 03
22.09.2020 tirsdag 20.00 Tangmoen Malvik 2 Tangmoen kunstgress BDO-serien G16 3.div avd. 02
24.09.2020 torsdag 18.30 Tangmoen Malvik Tangmoen kunstgress Del A TrønderEnergi-serien J12 9er avd 02
24.09.2020 torsdag 20.00 Tangmoen 2 Nessegutten Tangmoen kunstgress BDO-serien G19 2.div avd. 02
28.09.2020 mandag 20.00 Tangmoen Varden Meråker Tangmoen kunstgress 6.div. menn avd. 02
29.09.2020 tirsdag 18.30 Tangmoen Hegra Tangmoen kunstgress Del A1 TrønderEnergi-serien J11 7er avd 03
30.09.2020 onsdag 18.30 Tangmoen Malvik 2 Tangmoen kunstgress Del A1 TrønderEnergi-serien G10 7er avd 06
03.10.2020 lørdag 12.00 Tangmoen Tiller Tangmoen kunstgress BDO-serien G14 11er 2.div avd. 02
03.10.2020 lørdag 14.00 Tangmoen Sverre Tangmoen kunstgress BDO-serien J14 11er 2.div.
06.10.2020 tirsdag 18.30 Tangmoen 2 Malvik 2 Tangmoen kunstgress Del A1 BDO-serien G13 7er avd. 01
06.10.2020 tirsdag 18.30 Tangmoen Ranheim 5 Tangmoen kunstgress Del B1 TrønderEnergi-serien J11 7er avd 03
08.10.2020 torsdag 18.30 Tangmoen Charlottenlund 2 Tangmoen kunstgress Del A TrønderEnergi-serien J12 9er avd 02
08.10.2020 torsdag 20.00 Tangmoen 2 Lånke 2 Tangmoen kunstgress BDO-serien G19 2.div avd. 02
09.10.2020 fredag 18.30 Tangmoen Sverre Tangmoen kunstgress Del A BDO-serien G13 9er 2.div avd. 03
12.10.2020 mandag 20.00 Tangmoen Tydal Tangmoen kunstgress 6.div. menn avd. 02
13.10.2020 tirsdag 18.30 Tangmoen Fram Tangmoen kunstgress Del A TrønderEnergi-serien G12 9er avd 03
13.10.2020 tirsdag 20.00 Tangmoen Hegra Tangmoen kunstgress BDO-serien G16 3.div avd. 02
14.10.2020 onsdag 18.30 Tangmoen Hommelvik 4 Tangmoen kunstgress Del A1 TrønderEnergi-serien G10 7er avd 06
17.10.2020 lørdag 14.00 Tangmoen Klæbu Tangmoen kunstgress BDO-serien J14 11er 2.div.
18.10.2020 søndag 12.00 Tangmoen Vestbyen 2 Tangmoen kunstgress BDO-serien G14 11er 2.div avd. 02